Skip to content

⭐5000₺ Üstü Sepete 250₺ İndirimi Kaçırma ⭐ Aynı Gün Teslimat ⭐

Hakkımızda
KahveBi, Nafi Gıda bünyesinde kazandığı 15 yıllık deneyimin ardından, dünya kahve kültürünü yerel motifler ile harmanlayarak, eşsiz tatları doğrudan olarak kahve severlere sunma gayesiyle 2017 yılında hizmete girmiştir.

Öncelikli amacımız, bölgemizdeki kahve kültürünü ve bilgisini geliştirerek değerli misafirlerimizin kahveden edindiği deneyimi paylaşmak ve bu benzersiz hikayeyi hayatlarının her anında yaşayabilmeleri için gerekenleri sağlamak.

Bulunduğumuz coğrafyanın lezzet anlayışını, tüketim alışkanlıklarını ve gereksinimlerini gözlemleyip, bu veriler ışığında kahve kavurma tekniklerini, misafirlerimizden sürekli geri bildirimler alarak geliştiriyoruz. KahveBi, bir kahve geliştirme laboratuvarı olmasının yanı sıra barista eğitimleri ve workshoplar ile kahveden alınan lezzeti geliştirilmesine zemin oluşturuyor.

Kahvenin dünya üzerindeki yolculuğuna eşlik ederek, kahve çekirdeğinin ardındaki öyküyü kahve severlere deneyimli personelimizle aktarıyoruz.

Kahve sever ile kahveyi interaktif bir ortamda buluşturarak, özel demleme ve kavurma tekniklerini sunarken, bu teknikleri profesyonel eğitici ekibimiz ile kahve severlere eksiksiz bir biçimde aktarıyoruz. Bölgedeki nitelikli kahve-nitelikli tüketici modelini güçlendirerek bu kültürün gelecek nesillere, doğru aktarılmasını sağlamayı hedefliyoruz.

Dünya’nın bizlere sunduğu en verimli hasatları, kahve bahçelerinden toplayarak misafirlerimize en taze halinde sunuyoruz. Kahve hasadını olduğu gibi demleme/kavurma tekniklerini güncel olarak takip ederek, ekibimizi dünya standartlarında kahve sunumu için hazırlıyoruz.

Sepetim

Sepetiniz şu anda boş