website Skip to content

⭐ Saat 11'e Kadar Aynı Gün Teslimat ⭐

Kahve abonelik planına geçmeniz için 5 neden: Fluxus Coffee ile tanışın! - kahvebi

Kahve abonelik planına geçmeniz için 5 neden: Fluxus Coffee ile tanışın!

Biliyoruz ki kahvebi.com'a giren herkes bizim gibi gerçek kahve manyakları. Biz de kahve manyakları olarak, harika bir fincan kahveyle uyanmaktan daha iyi bir duygu olmadığını biliyoruz. Kim sabahına yenilenmiş hissederek keyifli bir başlangıç yapmak istemez ki?

İşte tam da bu noktada kahve aboneliği inanılmaz işe yarıyor! Çünkü bu hareketli hayatta çok gerekli ve rutin bir şey olan kahve, kesinlikle otomatikleştirilmelidir! Biz de kahvebi olarak kahvenizin asla bitmemesi adına sizi çok yakında açılacak olan Fluxus Coffee ile tanıştırmak istedik.Kahve aboneliği yeni bir şey değil. Hayatınızı kolaylaştırıyorsa tamamen mantıklı bir olay demektir. Örneğin süt konusunda rafine zevkleriniz var ise kapınıza kadar istediğiniz sütün gelmesi sizi mutlu etmiyor mu? Ve sürekli olarak her ay internetten kahve araştırmak zorunda kalmak seni yormaz mıydı?

Bizler kahvebi olarak, kahveye olan tutkumuzdan dolayı yeni projemiz olan ve kahve aboneliğine odaklanan Fluxus Coffee'yi hayata geçirmek üzereyiz. Sadece kahveyi istediğiniz gibi seçebilmek ve düzenli olarak size ulaşmasını sağlamak harika olacak. İster standart demleme yönteminize göre öğütelim, ister biraz farklı bir şey arayın, Fluxus Coffee'nin esnek kahve sistemi ile kahve siparişinizi yalnızca birkaç tıklamayla özelleştirmene olanak sağlıyoruz.

Hala ikna olmadınız mı? O zaman şimdi sana kahve aboneliğine katılmak için birkaç nedenden bahsedelim.

1. Her zaman taze kavrulmuş kahve

İşte burada Fluxus Coffee'nin benzersiz kahve siparişi için kavurma servisi, ihtiyacına uygun aralıklarla sana her seferinde istediğin kadar kahveyi taze kavrulmuş olarak göndererek, bayatlık sorununu çözer. Kısacası siparişine göre kavurma modeli uyguluyoruz. Bu ise stok yapmadığımız anlamına geliyor. Yani kavurma işleminden sonraki 48 saat içinde gönderilecek mümkün olan en taze kahveyi tedarik ediyoruz.

Kahve çekirdeklerini en taze haliyle göndermek için haftalık olarak kavuruyoruz. Bu ise kahvenin tadını en iyi şekilde çıkarmanı ve aynı zamanda yerel kavurucuları da desteklemeni sağlıyor.

2. Kolaylık ve esneklik

Kahveni almayı unuttun mu? Merak etmeyin, aboneliğimiz kahveyi haftalık alışveriş listenden otomatik olarak kontrol eder. Seçtiğin teslimat sıklığına göre taze kahvelerin kapına kadar gelir. Hem de mükemmel bir sunum ile!

Bu nedenle, bir kahve abonelik platformu sunarken, seni istemediğin kahveyi almaya bağlatan katı bir plan bulunmaz. Hesabından istediğin zaman duraklatabilir, bir sonraki gönderimini tekrar planlayabilirsin. Tüm bunlarla birlikte kahve türlerini değiştirebilir ve istediğin zaman iptal edebilirsin. Ön ödeme veya taahhüt asla yoktur.

3. Dünyanın her yerinden farklı kahve türlerini keşfedin

Fluxus Coffee'nin kahve menüsü, dünyanın dört bir yanından en son hasatlarla düzenli olarak güncellenir. Aynı zamanda hepsi 80 puan üstüdür, ah ne hoş! Bu nedenle, zaman zaman Fluxus Coffee'yi ziyaret edebilir ve yeni kahveleri görebilirsin.

4. Harcamana değer!

Bir kahve abonesi olarak, tek seferlik satın almaya kıyasla, kahve ve demleme ekipmanlarındaki %15 indirimden faydalanabilir ve alışverişlerinde daha kârlı olabilirsin. Evet, kahve aboneliği yolculuğunu takdir ediyoruz ve bu yüzden arada sırada küçük ödül hediyelerimizle seni mutlu etmeyi planlıyoruz.

5. Kahve deneyimlerinizi günlüğe kaydedin

Kahvelerini, hesabınızdaki "Sipariş Geçmişi" sayfasından inceleyebilir ve önceki kahvelerini görebilirsin. Bununla birlikte denemediğin bir kahve kaldıysa onu da deneyebilir ve yeni tatlar keşfedebilirsin.

İlgili İçerikler

Kahve Tadım Notları: En İyi Çekirdekler Hangileri?
Kahve Tadım Notları: En İyi Çekirdekler Hangileri?

Kahve dünyasının derinliklerine bir yolculuk yapmaya hazır mısınız? Bu yazıda, kahve tadımının inceliklerine dair en kapsamlı rehberi sunacağımız için heyecanlıyız....

Küba Purosu ve Kahve İkilisi - kahvebi
Küba Purosu ve Kahve İkilisi

Küba’nın üç elması kahve, puro ve rom. Bu yazımızda Küba’nın dünyaca meşhur purolarından ve bu purolara en çok yakışan kahvelerden...

En Sevilen Soğuk Kahve Çeşitleri - kahvebi
En Sevilen Soğuk Kahve Çeşitleri

Bu yazımızda sizlere en popüler soğuk kahve demleme ve hazırlama yöntemlerinden bahsediyoruz. Kahvenin enerji veren tadı buzun serinletici etkisiyle bir...

Organik Kahve ve Geleneksel Kahve Arasındaki Benzerlikler-Farklar

İki Kahve Türünün Karşılaştırılması Değerli okuyucularımız, bu yazımızda özellikle düzenli olarak tüketildiğinde sağlığımızın kalitesini büyük ölçüde etkileyen bir konuya değineceğiz....

Sepetim

Sepetiniz şu anda boş