website Skip to content

⭐ Saat 11'e Kadar Aynı Gün Teslimat ⭐

En İyi Kahve, En İyi Macera: Comandante X25 Trailmaster Dune - kahvebi

En İyi Kahve, En İyi Macera: Comandante X25 Trailmaster Dune

Comandante X25 Trailmaster Dune, en iyi malzemelerle hazırlanmış kaliteli mühendislikle tasarlandı! X25 Trailmaster Dune, kahve severlerin dış mekanlarda da mükemmel bir kahve keyfi yaşaması için üretilmiş son derece başarılı bir kahve değirmenidir. Üstün güç, dayanıklılık ve performans sağlayan yüksek nitrojenli paslanmaz çelik öğütücü, önceki modellerinde olduğu gibi öğütme partikül boyutu dağılımında benzersiz bir hassasiyet sunuyor.

Ayrıca, red clix ile aks setinizi geliştirerek türk kahvesinden soğuk demlemeye kadar birçok farklı öğütme boyutu ayarlaması yapabilmenize olanak sağlıyor. Yenilikçi poligonal gövdesi ve silikon açılır kapanır kapağı ile taşınabilirlik açısından da son derece kullanışlı olan bu kahve değirmeni, özellikle dış mekan etkinlikleri için ideal bir seçenek.

Comandante X25 Trailmaster Dune, FDA gıda ve su onaylı QTP çerçeve ve öğütme kabı, masif Avrupa meşe ağacı sapı ve gıdaya uygun silikon açılır kapanır kapak gibi kaliteli malzemelerle üretilmiştir. Kahve değirmeninin temizlik ve bakımını düzenli olarak yaptığınızde öğütücünüz uzun yıllar boyunca sorunsuz çalışacak ve her zaman taze kahve tadına sahip olmanızı sağlayacaktır.

"The main body is that we call QTP. It’s a reinforced, hi-tech, tecnopolymer which be used in for gearboxes, shafts. An the polymer is a type of nylon which is a double-chain nylon, which is even more compacting. At the enf od the day when people buy it and they have it in hand they have to be happy! That’s the idea and the Comandante way."

Bernd Braune

Ceo, Comandante

Eğer siz de dış mekanlarda da kaliteli kahve keyfi yaşamak istiyorsanız, Comandante X25 Trailmaster Dune sizin için biçilmiş kaftan. Kahvebi ekibi olarak hem dayanıklı, hem taşınabilir, hem de yüksek performanslı olan bu öğütücüden razıyız! X25 Trailmaster Duna, her kahve severin mutlaka sahip olması gereken bir yol arkadaşıdır.

Bu blog yazısına özel oluşturduğumuz 50₺ tutarında hediye kuponu için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz. Bu kupon, sadece Comandante X25 Trailmaster Dune için geçerlidir ve farklı bir üründe kullanılamaz. 

.

🤩 Bu blog yazısına özel indirim kodu: Trailmaster50 🤩


📍Bu blog yazısını okuyorsan şanslısın çünkü bu yazıya özel bir indirimi mevcut!
(Kısa süreliğine geçerlidir)

📍Trailmaster50 kodunu kullanarak ₺50 indirimli olarak alışverişini tamamlayabilirsin.  Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak tüm Comandante modellerini inceleyebilirsin.

 

Tüm modelleri incele

 

 

comandante x25 trailmaster dune outdoor

Comandante X25 Trailmaster Dune: Kahve Keyfinin Yeni Boyutu

Comandante X25 Trailmaster Dune Coffee Grinder, kahve sevenler için hayal edilen kahve öğütme deneyimini sunuyor. Bu benzersiz değirmen, özel tasarımı ve hassas kahve öğütme performansı ile kahve sevenlerin tüm beklentilerini karşılıyor.

X25 Trailmaster, özellikle dış mekan öğütme ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır. Gövdesi QTP® adlı özel bir teknopolimer malzemeden üretilmiştir ve suya ve toza karşı yüksek dayanıklılık gösterir. Bu sayede, öğütücüyü kamp gezileri, piknikler, açık hava etkinlikleri ve diğer dış mekan etkinlikleri için mükemmel bir seçenek haline getirir.

Dış Mekanın En İyi Dostu

X25 Trailmaster, açık hava kullanımı düşünülerek tasarlanmış bir öğütücüdür. Gövdesi QTP® adlı özel bir teknopolimer malzemeden üretilmiştir ve suya ve toza karşı yüksek dayanıklılık gösterir. Bu nedenle, öğütücüyü dışarıda kullanmak için mükemmeldir.

Tatilinizin Vazgeçilmezi

X25 Trailmaster Dune, tatillerinizde, kamp gibi güçlü doğa şartları dahil olmak üzere tüm dış mekan etkinliklerinizde, kahve öğütmenin en sağlam ve en kaliteli değirmenidir. Nitro Blade kesici seti ve QTP® gövdesi sayesinde yüksek kaliteli öğütme performansı sunar. X25 Trailmaster Dune, sağlam ve hafif bir gövdeye sahip olduğundan, taşıması kolaydır ve günlük kullanım için de uygundur. Özgürlüğünüz için tasarlanan bu öğütücü, en iyi kahve keyfi için vazgeçilmez bir araçtır.

Comandante X25 Trailmaster El Değirmeni Özellikleri

  • Sağlam QTP gövdesi - Güçlendirilmiş teknopolimerden yapılan Trailmaster, ekstra sağlam ve ultra hafiftir.
  • Nitro bıçak S2 çapak - Martensitik çelik bıçak çapak, çekirdekleri verimli bir şekilde öğütür ve her ayarda tek tip öğütülmüş taneler üretir.
  • Kusursuz öğütme performansı - Mükemmel öğütme performansı için üretilmiş olan Comandante X25 Trailmaster Dune, sahip olduğu aks seti sayesinde hem ince hem de kalın öğütmelerde yüksek performans gösteriyor.
  • Ağırlık: 420g(C40’tan yaklaşık 1/3 daha hafif)
  • Paket Ölçüsü: 170x90x55mm
  • QTP® Dune: Gıda temasına uygun
  • Üst Tapa: Gıda temasına uygun silikon
  • Üretim Yeri: Almanya

 

İlgili İçerikler

Küba Purosu ve Kahve İkilisi - kahvebi
Küba Purosu ve Kahve İkilisi

Küba’nın üç elması kahve, puro ve rom. Bu yazımızda Küba’nın dünyaca meşhur purolarından ve bu purolara en çok yakışan kahvelerden...

En Sevilen Soğuk Kahve Çeşitleri - kahvebi
En Sevilen Soğuk Kahve Çeşitleri

Bu yazımızda sizlere en popüler soğuk kahve demleme ve hazırlama yöntemlerinden bahsediyoruz. Kahvenin enerji veren tadı buzun serinletici etkisiyle bir...

Organik Kahve ve Geleneksel Kahve Arasındaki Benzerlikler-Farklar

İki Kahve Türünün Karşılaştırılması Değerli okuyucularımız, bu yazımızda özellikle düzenli olarak tüketildiğinde sağlığımızın kalitesini büyük ölçüde etkileyen bir konuya değineceğiz....

Filtre Kahve Tutkunlarına Özel: Filtre Kahve Makineleri - kahvebi
Filtre Kahve Tutkunlarına Özel: Filtre Kahve Makineleri

Kahve tutkunları için kahve hazırlamanın en keyifli yollarından biri de filtre kahve demleme yöntemidir. Filtre kahve, kahve çekirdeklerinin demlenme sürecinde...

Sepetim

Sepetiniz şu anda boş